+48 732 799 879 kliknij i zadzwoń    Warszawa       kontakt@mikjafaszcza.pl

Upsell

Już prawie to mamy! Za chwilę możesz dokończyć zamówienie, jednak zanim to zrobisz: STOP! Poniżej zobaczysz jednorazową propozycję, która jest niespodzianką zarezerwowaną tylko dla nowych klientów!

TA PROPOZYCJA WYGASA ZA:

[wpcdt-countdown id=”9897″]

…………KURS”

” A Co Jeśli Mógłbyś Zyskać Więcej Klientów Na Usługi, Produkty lokalnie i on-line Już Za 14 Dni?! ????????!!!!

*Gotowy na rewolucję w swoim biznesie? Po ukończeniu tego kursu nie tylko pozyskasz nową wiedzę, ale także zdobędziesz kluczowe narzędzia, które przekształcą Twoje życie i karierę. Otworzą się przed Tobą nieograniczone możliwości zarabiania 24/7 na Twoich usługach, produktach, a nawet e-bookach i kursach online. Wyobraź sobie przepływające przez Ciebie pieniądze, kiedy Ty odpoczywasz, czas zyskany na spełnianie marzeń, a wszystko to dzięki wiedzy i strategiom, które poznasz w tym wyjątkowym kursie. Nie czekaj dłużej, ruszaj z nami na szczyt sukcesu! 

Co uzyskam po ukończeniu tego kursu

???? Osiągnij sukces w biznesie online – krok po kroku! ????

✅ Witaj w ekscytującej podróży do sukcesu! Przez następne  12  tygodni otrzymasz dostęp do niezwykłego szkolenia, które pozwoli Ci zbudować stabilny biznes online i stworzyć produkty, które staną się  bestsellerami w Twojej branży. To niezwykła szansa, aby przekroczyć granice swojego potencjału i osiągnąć zarobki, o których zawsze marzyłeś/aś – nawet 10.000… 40.000… a może nawet 100.000 złotych miesięcznie! 

✅Wiesz, że życie bywa trudne i pełne wyzwań, ale ja osobiście przeszłam przez wiele trudności i teraz chcę Ci pomóc, abyś Ty też osiągnął/a swój sukces. Pamiętam czasy, kiedy wychowywałam moje ukochane dzieci samotnie, musiałam podjąć różne dorywcze prace, by zapewnić im godne życie. Teraz dzielę się moją wiedzą i doświadczeniem, abyś mógł/mogła zmienić swoje życie na lepsze. 

✅Stworzysz idealny lejek sprzedażowy dopasowany do Twojego biznesu “Automatyczny System Pozyskiwania Klientów”. Szybko i skutecznie przekształcisz leady w płacących klientów, który będzie za Ciebie pozyskiwał klientów automatycznie 24h/7!

✅Zwiększenie budżetu reklamowego nie przyniesie pożądanych rezultatów. Istnieje kluczowy element między reklamą a sprzedażą, który decyduje w 93% o zakupie, ale większość osób go ignoruje lub wykonuje go niewłaściwie. Wiesz, jaki to kluczowy element?

✅Odkryję Ci tajniki pisania świetnych ofert nawet jeśli nie jesteś copywriterem. Dowiesz się, jak stworzyć przekonujące i skuteczne oferty, które przyciągną uwagę klientów i zachęcą ich do zakupu. Nie musisz być profesjonalnym copywriterem, aby tworzyć teksty, które przynoszą sukces!

✅Odkryjesz tajemnicę techniki “High Ticket”, która pozwoli Ci zarabiać nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na jednym produkcie. Dzięki tej metodzie będziesz w stanie zwiększyć swoje przychody i osiągnąć niespotykane wcześniej sukcesy. Przekonasz się, że warto inwestować w produkty “High Ticket” i czerpać zyski, które wykraczają poza Twoje oczekiwania!

✅Czy kiedykolwiek marzyłeś/aś o pracy krótszej, ale bardziej produktywnej? Teraz to możliwe dzięki mojemu kursowi! Otrzymasz 6-miesięczny dostęp do co dwutygodniowych konsultacji mentoringowych ze mną NA ŻYWO, gdzie będziesz mógł/mogła zadawać mi dowolną ilość pytań, a ja natychmiastowo Ci pomogę, niezależnie od tego, na jakim etapie się znajdujesz. To dopiero początek!

Krytycznym momentem przed uruchomieniem pierwszej kampanii reklamowej jest odpowiednie przygotowanie ustawień reklamy. Musisz dokładnie przemyśleć i skonfigurować reklamę, zanim ją wypuścisz, jeśli chcesz osiągnąć duży zwrot z inwestycji.

✅Pokażę ci jak testować reklamy i dlaczego nie wyłączać po 3 dniach i nie edytować

✅Pokażę Ci jak podejrzeć reklamy konkurencji i co dzięki temu zyskasz

✅Chcę, abyś poczuł/a wsparcie i zrozumienie w tej drodze do sukcesu. Dlatego dla Ciebie stworzyłam grupę wsparcia na Facebooku, gdzie będziesz miał/miała dostęp do dodatkowych materiałów szkoleniowych, a także możliwość pomocy i kontaktu ze społecznością, która wspiera się nawzajem. To niezwykłe miejsce, gdzie często zapraszam ekspertów z różnych dziedzin, aby dzielić się swoją wiedzą. To jest Twoja szansa!

✅Nie musisz być ekspertem ani mieć specjalnych umiejętności, aby odnieść sukces. Moja wiedza pozwoli Ci wykorzystać zdobyte informacje do sprzedaży produktów, usług czy kursów online zarabiania na swojej wiedzy. Ten kurs pokażę Ci jak możesz zacząć zarabiać na własnej wiedzy. 

✅Otrzymasz kompletny plan działania i gotowe instrukcje, które wystarczy wdrożyć w życie. Zakończysz marnowanie czasu na zastanawianie się i martwienie się nad nieskutecznymi działaniami. Dzięki prowadzeniu od A do Z, osiągniesz efekty nawet 25 razy szybciej niż próbując wszystkiego samodzielnie. To jednak tylko początek, ponieważ czeka Cię jeszcze wiele więcej korzyści i możliwości, które przyniosą Ci sukcesy, o których wcześniej tylko marzyłeś…

✅Po ukończeniu każdego spod kursów otrzymasz certyfikat.

Nie czekaj! Zainwestuj w swoją przyszłość i rozpocznij tę niesamowitą podróż już teraz. Kliknij poniższy link i zdobądź dostęp do kursu, który zmieni Twoje życie i sprawi, że osiągniesz sukces, o jakim zawsze marzyłeś/aś. Razem pokonamy wszelkie przeszkody i osiągniemy niezwykłe wyniki. Niech Twoje marzenia się spełnią! 

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU:

Poniżej tematy kursów, które pozwolą zacząć Ci działać i zarabiać kiedy śpisz!!!

#BONUS I: Co dwutygodniowe Konsultacje
NA ŻYWO (wartość: 1180zł)

 • Podczas których możesz zadać mi dowolne pytania dotyczące WordPressa, platformy kursowej, sklepu oferty czy, reklam, ofert, lejków sprzedażowych, strategii i innych.
 • Jeśli czujesz, że stoisz w miejscu, jeśli wyzwania wydają się nie do pokonania, a techniczne kwestie sprawiają Ci problemy – nie martw się! Oferuję indywidualną pomoc podczas konsultacji, która pomoże Ci przełamać wszystkie przeszkody i osiągnąć swoje cele. Razem rozwiążemy Twoje problemy i wyznaczymy ścieżkę sukcesu. Nie musisz już dłużej zmagać się sam – zapewniam wsparcie i rozwiązania, które napędzą Twoje działania na przód!
 • Czasami próbujemy tygodniami, a może nawet miesiącami, pozbyć się problemu, który nas hamuje. Wielokrotnie walczyliśmy z nim na różne sposoby, ale bezskutecznie. Dlaczego więc nie wyjść z konsultacji z gotowym rozwiązaniem? Pozwól mi pomóc Ci odnaleźć właściwą drogę do sukcesu. Razem przezwyciężymy przeszkody i ustalimy plan działania, który przyniesie Ci oczekiwane rezultaty. Nie trać więcej czasu na bezowocne próby, skorzystaj z indywidualnej pomocy i osiągnij swój cel szybciej, niż sobie to wyobrażasz!

#BONUS II: Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku (wartość: 499zł)

 • Wspierający ludzie pomagają szybciej osiągać cele. Razem łatwiej pokonywać przeszkody.
 • W grupie dostaniesz natychmiastowe odpowiedzi na pytania, wsparcie w rozwiązywaniu problemów technicznych, a także feedback na swoje oferty i reklamy. Bądź częścią aktywnej społeczności gotowej Ci pomóc!
 • Dołączając do naszej społeczności, zyskasz wsparcie optymistycznych osób o odpowiedniej mentalności, które dążą do osiągnięcia sukcesu. Nie będziesz już sam, nie musisz się zastanawiać “co dalej?” – nasza wyjątkowa grupa zawsze wspiera, nie hejtuje i gotowa jest pomóc, niezależnie od Twoich wątpliwości. Razem odniesiemy sukces!
 • Publikuje tam  materiały, których nie umieszczam nigdzie indziej. 

#BONUS III: Szkolenie “Automatyczny System sprzedaży” (wartość: 497zł)

 • W tym szkoleniu pokażę Ci w jaki sposób ”uszczelniam” biznes, dzięki czemu odzyskuję nawet 80% klientów i sprawiam, że regularnie u mnie kupują.
 • Te metody pozwoliły mi przeprowadzać klientów od zakupów tanich produktów wejściowych, do drogich.

Właśnie dlatego to szkolenie, jest w pakiecie!

To szkolenie jest idealne do każdego biznesu stacjonarnego i online

#BONUS IV: Osobisty kontakt na WhatsAppie  lub zoomie przez 6 miesięcy! (wartość: 4720zł)

 • Wyobraź sobie, jakby wyglądało Twoje życie, gdybyś miał gotowy plan i wsparcie osoby, która już rozwiązała Twoje problemy i wyzwania. Z każdym tygodniem osiągniesz coraz lepsze wyniki, co automatycznie podniesie Twoją motywację do osiągania jeszcze większych sukcesów. Razem możemy to zrealizować!
 • Twój rozwój znacznie przyśpieszy, gdy do mnie napiszesz, ponieważ dostaniesz gotowe rozwiązania na każdy Twój problem, który do tej pory Cię hamował. Nie marnuj czasu i pieniędzy na próby, otrzymaj natychmiastową pomoc od osoby, która przeszła tę drogę i zna odpowiedzi, których potrzebujesz. Pamiętam jak ja zaczynałam i szukałam rozwiązań, gdyż nie miałam funduszy na kursy. 

#BONUS V: Kurs pozycjonowania wizytówki w google

 • Zwiększenie widoczności w wyszukiwarkach: Dzięki optymalizacji dla lokalnych wyników wyszukiwania, Twoja strona internetowa będzie bardziej widoczna dla osób poszukujących produktów lub usług w Twojej okolicy. To pozwala dotrzeć do potencjalnych klientów, którzy są zainteresowani Twoimi ofertami.
 • Konkurencyjność lokalna: W przypadku wielu branż, konkurencja na poziomie lokalnym może być bardziej intensywna niż na poziomie ogólnokrajowym. Dbałość o pozycjonowanie lokalne pozwoli Ci wyróżnić się spośród konkurencji, zwiększyć swoją widoczność i zdobyć przewagę na lokalnym rynku.
 • Targetowanie odbiorców: Jeśli Twoja firma działa w konkretnym regionie, pozycjonowanie lokalne umożliwia skierowanie swoich działań marketingowych do konkretnych odbiorców. Możesz dostosować swoje treści do potrzeb lokalnego rynku, uwzględniając zwyczaje, preferencje i język charakterystyczny dla danej lokalizacji.
 • Zwiększenie ruchu na stronie internetowej: Dobra pozycja w wynikach lokalnych wyszukiwarek przyciąga większą liczbę użytkowników do Twojej strony internetowej. Im więcej osób odwiedza Twoją stronę, tym większa szansa na konwersje i zwiększenie sprzedaży lub zainteresowania Twoimi usługami.
 • Budowanie reputacji w społeczności lokalnej: Pozycjonowanie lokalne pomaga w kreowaniu silnej obecności w lokalnej społeczności. Kiedy Twoja firma jest dobrze widoczna i postrzegana jako aktywny uczestnik lokalnego rynku, budujesz zaufanie i reputację wśród potencjalnych klientów.

Nie czekaj dłużej! Kliknij teraz i skorzystaj z tej unikalnej okazji, aby otrzymać nasz kurs wraz z dwoma godzinami konsultacji indywidualnych za darmo! ????????

#BONUS VI: Jak sztuczna inteligencja piszę i tworzy zdjęcia. 

 • Chat GPT napisze kwieciste teksty 
 • W kursie pokażę jak zadawać pytania aby uzyskać najlepsze efekty
 • Midjourney w kursie pokażę jak tworzyć piękne obrazy

Nie czekaj dłużej! Kliknij teraz i skorzystaj z tej unikalnej okazji, aby otrzymać nasz kurs wraz z dwoma godzinami konsultacji indywidualnych za darmo! ????????

???? Zdobądź wiedzę i narzędzia, które przyspieszą Twój sukces w sprzedaży online! ????

Czy marzysz o prowadzeniu skutecznego sklepu online na platformie WooCommerce? A może chcesz założyć swoją własną stronę internetową opartą na WordPressie? A może interesuje Cię sprzedaż e-booków i kursów online? Jeśli tak, to ten kurs jest dla Ciebie! 

????Ten kurs pomoże także sprzedaże usług stacjonarnych, zwiększysz obroty po zastosowaniu kursu wizytówka google-pozycjonowanie oraz automatyczny system sprzedaży!!

#BONUS VII: Po ukończeniu każdego spod kursów otrzymasz certyfikat. 

 • Potwierdzenie wiedzy i umiejętności: Certyfikat ukończenia kursu jest oficjalnym dokumentem potwierdzającym, że uczestnik pomyślnie przeszedł przez wszystkie etapy szkolenia i opanował określony zakres wiedzy i umiejętności.
 • Wspomaganie kariery zawodowej: Posiadanie certyfikatu może znacznie zwiększyć szanse na znalezienie nowej pracy lub awans w obecnej firmie. Pracodawcy często przywiązują wagę do tego typu dokumentów, jako dowodu na zdobyte kompetencje.
 • Podniesienie zaufania klientów: W przypadku, gdy prowadzisz własny biznes lub oferujesz usługi jako freelancer, certyfikat może działać jako znak jakości i profesjonalizmu, przyciągając nowych klientów.
 • Motywacja do nauki: Możliwość zdobycia certyfikatu może być motywacją dla uczestników do zaangażowania się w naukę i skupienia na osiągnięciu celów szkoleniowych.
 • Uznawalność międzynarodowa: Certyfikaty ukończenia kursów często mają charakter międzynarodowy, co oznacza, że są uznawane i cenione na różnych rynkach i w różnych krajach.
 • Rozwijanie sieci kontaktów: Podczas szkolenia można nawiązać wartościowe kontakty z innymi uczestnikami, co może przyczynić się do rozwoju zawodowego i biznesowego.
 • Stałe doskonalenie: Certyfikaty zachęcają do kontynuowania nauki i doskonalenia swoich umiejętności, co jest niezwykle ważne w dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym i zawodowym.

Ale jest pewien “haczyk”!

Ta oferta przepada za…

Po tym czasie jednorazowa zniżka, którą ode mnie otrzymałeś przepada.

Dlatego podejmij najlepszą możliwą decyzję dla siebie, zanim czas na zegarze wybije 00:00:00

[wpcdt-countdown id=”9897″]

Jak zwiększyć obroty na rynku stacjonarnym kurs online mikja faszcza

Jesteś zainteresowany  kursem 

“Jak darmowe narzędzia pomogły już setkom ludzi zacząć sprzedawać swoje produkty, usługi na rynku lokalnym oraz e-booki czy kursy online? Sprawdź teraz!!”… Miałeś kiedyś problemy z tworzeniem i sprzedażą e-booków? Pokażę Ci darmowe narzędzia, które Ci pomogą zacząć! ????????!!!! oraz Midjourney kurs
Darmowy ebook jak zyskać więcej klientów na rynku lokalnym w 14 dni

Jesteś zainteresowany  tylko e-bookiem

Jak zwiększyć obroty w ciągu 14 dni. Pobierz darmowy e-bookAżurowe dekoracje

Bardzo miła i pomocna osoba, w kursie dużo wiedzy łatwiej do wprowadzenia w życie.
Ażurowe dekoraceje
Zapraszam do magicznej Krainy Ażurowych Dekoracji. Modne i zawsze na czasie Ażurowe praktyczne cuda
 

Ania Grzybowska


Bardzo dużo wiedzy, skomasowanej w pigułce
Ania Grzybowska
Właściciel – Scrapbooking, cardmaking, mixedmedia, quiling

Sposoby płatności!!! cena to tylko przykład.

CO ZYSKAM po zakupie !!!


Kiedy zdecydujesz się na zakup naszego kursu i przerobisz go, zyskasz wiele nieocenionych korzyści i narzędzi, które pozwolą Ci rozwijać Twój biznes online i zarabiać 24 na dobę. Oto co zyskasz:

 1. Stworzona strona na WordPress: Będziesz w stanie samodzielnie stworzyć profesjonalną stronę internetową na platformie WordPress, która w pełni odzwierciedli Twoją markę i pomoże Ci zbudować silną obecność online.
 2. Sklep online na WooCommerce: Dzięki zdobytym umiejętnościom, będziesz mógł/mogła stworzyć swój własny sklep online na platformie WooCommerce. Będziesz w stanie sprzedawać swoje produkty lub usługi w prosty i efektywny sposób.
 3. Platforma do kursów: Nauczysz się skonfigurować platformę do tworzenia i sprzedaży kursów online. Będziesz mógł/mogła udostępniać swoją wiedzę i umiejętności innym, generując przychody ze sprzedaży kursów.
 4. Podłączone bramki płatności: Nauczymy Cię, jak skonfigurować bramki płatności, aby Twoi klienci mogli łatwo i bezpiecznie dokonywać transakcji online. To zapewni Ci wygodę i bezpieczeństwo w procesie płatności.
 5. Konsultacja ze mną 
 6. Gotowy produkt lub usługa do sprzedaży: Po ukończeniu kursu będziesz mieć gotowy produkt lub usługę do sprzedaży. Będziesz mógł/mogła wprowadzić go na rynek i zacząć generować dochody ze sprzedaży.
 7. Podłączony MailerLite: Nauczymy Cię, jak skonfigurować system MailerLite do zbierania adresów e-mail i zarządzania newsletterem. Będziesz mógł/mogła budować swoją listę subskrybentów i utrzymywać z nimi regularną komunikację.
 8. Lejek sprzedażowy: Nauczymy Cię, jak stworzyć lejek sprzedażowy, który będzie automatyzował proces sprzedaży i pomagał Ci konwertować potencjalnych klientów na płatnych klientów.
 9. Dostęp do kursu przez 24 miesięcy: Po zakupie kursu będziesz miał/miała pełny dostęp do wszystkich materiałów przez okres 24 miesięcy. Będziesz mógł/mogła uczyć się i powtarzać materiały według własnego tempa.
 10. Będziesz miał/miała dostęp do ekskluzywnego forum, gdzie będziesz mógł/mogła dzielić się swoimi sukcesami, wymieniać się pomysłami i nawiązywać kontakty z innymi przedsiębiorcami online.

To tylko niektóre z korzyści, które zyskasz, przerabiając nasz kurs. Połączysz wiedzę i umiejętności, aby budować silną obecność online i odnieść sukces w sprzedaży online. Nie czekaj dłużej – zacznij swoją podróż do sukcesu już dziś! 

Ile jest wart mój kurs

Mówiąc wprost: nie da się oskalować, jeśli spełni Twoje marzenia. Znajdziesz tam wiedzę, by odnieść sukces w biznesie. Pokazuję jak to zmienić, co jest potrzebne!

… To realna wartość mojego kursu wynosi:

 • Kurs WordPressa 297 zł.
 • Kurs stworzenia sklepu on-line 197 zł.
 • Kurs Podłączenia platformy kursowej do sprzedaży 97 zł.
 • Kurs stworzenia i obsługi newslettera 97 zł.
 • Kurs stworzenia londinpage 97 zł.
 • Kurs stworzenia lejka sprzedażowego 497 zł. 
 • Kurs tworzenia wartościowych promptów i jak napisać ofertę oraz e-book dzięki narzędziom AI 197 zł.
 • Jak tworzyć zdjęcia dzięki Sztucznej inteligencji 97 zł.
 • Jak napisać ebook 97 zł.
 • Dostęp do zamkniętej grupy na FB, gdzie zawsze otrzymasz wsparcie 97 zł.
 • Osobisty kontakt na WhatsAppie lub zoomie przez 6 miesięcy! (wartość: 4720zł)

Ale mam dla Ciebie niespodziankę…

Nie musisz mi płacić 6490,00zł.

Nie musisz mi płacić nawet 1000 zł.

Jeszcze dziś masz możliwość nabyć mój kurs, który pomoże Ci w postawieniu solidnego biznesu

Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci podjęcie słusznej, świadomej decyzji przygotowałam promocję, która jest ograniczona czasowo!

Jak zwiększyć obroty na rynku stacjonarnym kurs online mikja faszcza

Jesteś zainteresowany  kursem 

“Jak darmowe narzędzia pomogły już setkom ludzi zacząć sprzedawać swoje produkty, usługi na rynku lokalnym oraz e-booki czy kursy online? Sprawdź teraz!!”… Miałeś kiedyś problemy z tworzeniem i sprzedażą e-booków? Pokażę Ci darmowe narzędzia, które Ci pomogą zacząć! ????????!!!! oraz Midjourney kurs
Darmowy ebook jak zyskać więcej klientów na rynku lokalnym w 14 dni

Jesteś zainteresowany  tylko e-bookiem

Jak zwiększyć obroty w ciągu 14 dni. Pobierz darmowy e-book

ŻELAZNA GWARANCJA SATYSFAKCJI

Widzisz, jestem po prostu w 100% pewna tego, co właśnie oddaję w Twoje ręce.

Każdy z tych elementów przeszłam na sobie i doskonale wiem, co działa, a na co nie warto tracić czasu.

Dlatego dołączając do kursu niczym nie ryzykujesz!
Z gwarancji możesz skorzystać w ciągu 14 dni od zakupu.
Nie będę kazała Ci wypełniacz dziwnych druczków ani nic udowadniać-wystarczy, że napiszesz do mnie jednego maila i już – zero ryzyka!

Jeśli uznasz, że ten kurs nie jest najlepszą inwestycją, jaką poczyniłeś w ostatnim czasie, to zwrócę Ci wszystkie Twoje pieniądze. Masz moją gwarancję

Otrzymujesz ode mnie metodę jak ja działam, to od Ciebie zależy jak szybko osiągniesz efekt TOP 3 w wyszukiwarkach na rynku lokalnym oraz produktu, konkurencji czy usługi!

Możesz otrzymasz Fakturę zakupu – podczas wypełniania proszę wpisać  w uwagach NIP!!!!

Przewiń na górę
Layer 1