+48 732 799 879 kliknij i zadzwoń    Warszawa       kontakt@mikjafaszcza.pl

O mnie

Witam serdecznie, nazywam się Małgosia i jestem mamą dwójki dzieci oraz opiekunem wiernego psiego towarzysza. Moja pasja do dietetyki narodziła się dość późno, kiedy miałam około 27 lat.

Moja pasja do dietetyki narodziła się, kiedy moje dzieci zaczęły zmagać się z różnymi problemami zdrowotnymi. Jedno z moich dzieci miało wyrzuty histaminy, objawiające się m.in. spuchniętymi ustami, zapaleniem oczu oraz plamami na dłoniach i nogach. To wyzwanie zainspirowało mnie do zgłębienia wiedzy na temat wpływu diety na zdrowie.

Drugie z moich dzieci miało wyjątkowe preferencje żywieniowe, co jeszcze bardziej skierowało moją uwagę na dietetykę. Dzięki mojej pasji i wykształceniu dietetyka wsparłam moje  dzieciom oraz innym osobom, dostarczając wartościowe informacje na temat zdrowego odżywiania i stylu życia. Jednym z ważnych motywów mojej drogi było również stwardnienie rozsiane, z którym zmagał się dziadek moich dzieci. To schorzenie, związane z układem nerwowym, stało się dodatkowym impulsem do zgłębienia tematyki zdrowego żywienia i jego wpływu na różne aspekty zdrowia

W trakcie praktyk miałam okazję pracować w różnych placówkach, które znacząco poszerzyły moją wiedzę i perspektywę. Zdobywałam cenne doświadczenie w tak renomowanych miejscach jak Szpital Dziecięcy w Dziekanowie Leśnym oraz Szpital Onkologiczny w Warszawie. Dodatkowo pracowałam w placówkach opiekuńczych oraz miałam okazję współpracować z cateringami dietetycznymi. To były początki mojej fascynującej przygody z dietetyką dziecięcą.

Jednym z moich kluczowych obszarów specjalizacji była dieta bezglutenowa, na którą również pisałam pracę. W ramach rozwoju swojej wiedzy i praktyki postanowiłam zaangażować się w działalność wolontariacką i dołączyłam do Stowarzyszenia Celiakia w Warszawie. W tym czasie zdobyłam głęboką wiedzę na temat diet bezglutenowych.

Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu w dziedzinie dietetyki oraz umiejętności w zakresie sprzedaży online, tworzenia kursów i e-booków, przeniosłam swój biznes stacjonarny do przestrzeni online. Pomagam teraz osobom na diecie nie tylko lokalnie, ale również zdalnie, dostarczając im wartościowe informacje i praktyczne porady dotyczące zdrowego odżywiania i stylu życia.

Dzięki tym doświadczeniom jestem gotowa, by służyć Tobie profesjonalnym doradztwem dietetycznym, zwłaszcza w zakresie odżywiania dzieci. Moja wiedza i praktyka pozwolą Ci lepiej zrozumieć zdrowe nawyki żywieniowe i wspierać Twoje dziecko na drodze do osiągnięcia i utrzymania zdrowej wagi. W celu poszerzenia swojej wiedzy i aktualizacji umiejętności ukończyłam kurs dietetyka pediatryczna w zeszłym roku. Możesz obejrzeć mój dyplom w zakładce “Opinie”. Dodatkowo dwa lata temu poszerzyłam swoją wiedzę uczestnicząc w kursie z trychologii, co pozwoliło mi lepiej zrozumieć zdrowie włosów. obecnie szkole się w pielęgnacji włosów jak botox, keratyna i inne zabiegi. 

W ten sposób powstał mój e-book “Jak pomóc odchudzić dziecko,” A wkrótce na temat pielęgnacji włosów.  

Newsletter

Odbierz rabat 30 % na zakup e-booka lub usługi.

We don’t spam! Read our privacy policy for more info.

Newsletter

Odbierz rabat 30 % na zakup e-booka lub usługi.

We don’t spam! Read our privacy policy for more info.

Przewiń na górę