+48 732 799 879 kliknij i zadzwoń    Warszawa       kontakt@mikjafaszcza.pl

O mnie


Witaj! Jestem Małgosia, absolwentką studiów z zakresu zdrowia publicznego i dietetyki. Oprócz tego, jestem również samotną mamą dwójki wspaniałych dzieci. Przez lata zdobywałam dodatkowe kwalifikacje, uczestnicząc w różnych kursach z dziedziny dietetyki dziecięcej, psychodietetyki, trychologii, a także pozycjonowania stron i tworzenia stron na platformie WordPress.

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę z indywidualnymi klientami, a opinie na temat konsultacji z dietetyką i trychologią znajdziesz tutaj poniżej. Jestem jak ta kobieta- żadnej pracy się nie boi! Oprócz tego moim pierwszym zawodem było krawiectwo odzieży ciężkiej, któremu nadal się poświęcam, w czasie pandemii mnie ratowało.

Obecnie skupiam się na prowadzeniu działań online, przenosząc swoją wiedzę i umiejętności do przestrzeni internetowej. W ten sposób powstały mój kurs pozycjonowania, kurs WordPressa oraz e-book dotyczący dietetyki dziecięcej. Chociaż obecnie wynajmuję mieszkanie i wciąż pracuję nad rozwiązaniem problemów z długami, nie poddaję się i podejmuję wszelkie działania, aby uporać się z tym wyzwaniem.

Moje życie napisało różne scenariusze, które przyniosły mi zarówno trudności, jak i sukcesy. Czas pandemii i inflacja pogłębiły mój stan finansowy, jednak nie zamierzam się poddawać. Mogę Ci obiecać, że jeśli podejmuję się jakiegoś zadania, staram się wykonać je jak najlepiej potrafię.

Jeśli tematy, które poruszam na moim blogu, takie jak Tworzenie stron, sztuczna inteligencja, marketing, zarządzanie finansami, pokonywanie długów, czy zdrowe odżywianie, interesują Cię, zostaw proszę komentarz lub udostępnij dany wpis. Twoje wsparcie jest dla mnie niezmiernie ważne i pomoże mi dotrzeć do większej liczby osób, które mogą skorzystać z moich porad i doświadczeń.

Jeśli chcesz wesprzeć mnie w spłacie moich długów zapraszam do  zakupu mojego kursu, zamawiając usługę, lub po prostu zostawiając komentarz lub udostępniając post, będę Ci niezmiernie wdzięczna. Twoje wsparcie pomoże mi w pokonaniu trudności finansowych i umożliwi dalszy rozwój mojej działalności.

Dziękuję jeszcze raz za wsparcie i zaangażowanie. Razem możemy przekształcić trudności w możliwości i osiągnąć

Przewiń na górę
Layer 1